- Noční soutěž -


7.7.2018 - Noční soutěž





Výsledková listina Noční soutěže v Batelově 8.7.2017

Soutěž byla letos poprvé zařazena do PELHŘIMOVSKÉ LIGY V POŽÁRNÍM ÚTOKU, a poprvé se konala na travnatém povrchu.
Průběžné pořadí a body lze sledovat na stránkách www.plpu.cz
Mezičasy koše, vody a rozdělovače jsou pouze orientační.
Tým Koš Voda Rozděl.LT PT Čas poř. Video
Muži
Krasonice 4,19 8,28 14,06 17,65 17,93 17,93 1 Play
Markvarec 4,31 8,65 13,68 17,67 18,05 18,05 2 Play
Kamenice n. L. 5,26 9,35 14,30 18,28 18,47 18,47 3 Play
Mysletice 4,24 9,28 14,35 18,17 18,50 18,50 4 Play
Strmilov 5,43 9,82 14,79 18,65 18,37 18,65 5 Play
Sedlejov 5,55 9,92 14,89 18,73 18,22 18,73 6 Play
Batelov 4,39 9,07 14,49 18,39 19,02 19,02 7 Play
Libkova Voda 5,02 9,19 14,18 18,88 19,33 19,33 8 Play
Kaliště 4,76 9,63 15,31 19,74 20,46 20,46 9 Play
Střížov 4,05 11,06 17,27 20,94 20,60 20,94 10 Play
Rynárec 4,36 8,89 15,97 21,01 20,79 21,01 11 Play
Strachoňovice 5,81 10,61 15,18 21,61 21,36 21,61 12 Play
Nová Ves 4,32 9,37 16,75 21,22 22,07 22,07 13 Play
Heřmaneč 5,50 12,02 17,70 23,80 23,84 23,84 14 Play
Božejovice 4,45 8,71 15,19 23,96 22,99 23,96 15 Play
Milíčov 4,52 10,54 18,23 23,26 25,83 25,83 16 Play
Rohovka 5,38 9,41 27,21 20,23 27,21 17 Play
Kamenice 9,84 13,86 18,77 22,49 29,90 29,90 18 Play
Dolní Cerekev 5,39 9,62 14,98 20,89 37,51 37,51 19 Play
Panské Dubenky 5,07 10,16 15,45 52,92 21,96 52,92 20 Play
Český Rudolec N N N N N N 21 Play
Žirovnice N N N N N N 21 Play
Ženy
Zajíčkov 4,91 9,82 14,51 20,28 18,78 20,28 1 Play
Chválkov 5,45 11,58 15,47 20,50 21,69 21,69 2 Play
Batelov 5,15 9,86 15,02 22,85 23,95 23,95 3 Play
Strachoňovice 5,57 12,92 17,04 24,37 22,11 24,37 4 Play
Nová Včelnice 13,70 17,61 21,71 25,79 26,69 26,69 5 Play
Nová Ves mimo soutěž 5,34 10,98 15,06 19,24 21,09 21,09 6 Play
Výsledková listina ke stažení zde.


Výsledková listina Noční soutěže v Batelově 9.7.2016

Mezičasy koše, vody a rozdělovače jsou pouze orientační.
Tým Koš Voda Rozděl.LT PT Čas poř. Video
Muži
Drunče 4,55 8,84 14,37 18,61 18,93 18,93 1 Play
Dolní Němčice 4,01 10,54 15,17 19,51 20,20 20,20 2 Play
Mysletice 5,11 9,42 14,43 19,57 20,23 20,23 3 Play
Krahulčí 3,80 8,91 18,22 20,92 21,11 21,11 4 Play
Nová Ves 4,36 9,38 16,90 21,43 21,30 21,43 5 Play
Panské Dubenky 5,34 10,12 15,20 21,60 21,36 21,60 6 Play
Žirovnice 4,56 8,89 15,21 21,11 21,62 21,62 7 Play
Čenkov 4,24 8,93 17,04 23,07 24,37 24,37 8 Play
Rácov 4,71 8,93 18,18 24,86 24,07 24,86 9 Play
Sedlejov 4,44 8,27 13,01 26,56 24,05 26,56 10 Play
Batelov B 4,54 18,55 20,27 27,55 27,48 27,55 11 Play
Batelov 4,24 7,99 12,78 17,77 29,26 29,26 12 Play
Dolní Cerekev A5,29 10,24 15,24 21,45 36,16 36,16 13 Play
Bezděčín 9,91 27,55 33,55 40,17 39,85 40,17 14 Play
Dolní Cerekev B5,98 11,42 48,20 53,18 54,18 54,18 15 Play
Telč 5,13 10,31 55,58 64,28 60,73 64,28 16 Play
Kamenice elita 5,25 9,24 15,84 N N N 17 Play
Milíčov 4,59 9,21 14,49 N N N 18 Play
Žďár B 4,36 8,30 13,14 N N N 19 Play
Šimanov 5,24 9,32 14,76 N N N 20 Play
Kaliště 5,34 12,1 --- N N N 21 Play
Libkova Voda 4,33 9,48 14,35 N N N 22 Play
Ženy
Zajíčkov 4,49 9,54 13,40 18,82 18,09 18,82 1 Play
Nová Říše 4,49 9,33 13,53 19,41 19,22 19,41 2 Play
Batelov 5,29 10,08 13,98 20,83 21,93 21,93 3 Play
Výsledková listina ke stažení zde.


Výsledková listina Noční soutěže v Batelově 4.7.2015

Mezičasy koše, vody a rozdělovače jsou pouze orientační.
Tým Koš Voda Rozděl.LT PT Čas poř. Video
Muži
Dolní Smrčné 4,63 9,23 14,29 18,81 19,58 19,58 1 Play
Krahulčí 4,77 8,64 14,24 18,86 19,98 19,98 2 Play
Žirovnice A 4,63 10,28 15,48 19,42 20,12 20,12 3 Play
Nová Ves 4,32 8,96 14,78 19,57 20,21 20,21 4 Play
Kamenice 5,49 9,92 15,04 19,25 20,36 20,36 5 Play
Panské Dubenky 5,12 10,28 16,36 20,672 20,65 20,672 6 Play
Radkov 4,26 8,40 13,23 19,15 20,679 20,679 7 Play
Batelov B 4,49 8,47 14,12 21,29 21,44 21,44 8 Play
Dolní Cerekev B 5,80 10,47 15,17 20,64 21,67 21,67 9 Play
Dolní Cerekev A 4,97 9,17 15,50 21,51 22,12 22,12 10 Play
Libkova Voda 6,70 11,03 16,83 22,24 22,41 22,41 11 Play
Čenkov 4,29 8,08 14,71 21,79 22,50 22,50 12 Play
Kaliště 4,53 9,41 15,80 22,57 20,32 22,57 13 Play
Rohovka 8,15 11,77 16,80 22,55 22,78 22,78 14 Play
Šimanov 5,29 11,72 17,31 22,55 23,37 23,37 15 Play
Žirovnice B 8,45 13,31 18,19 23,52 22,65 23,52 16 Play
Batelov A 3,85 7,77 13,03 18 25,55 25,55 17 Play
Rynárec 4,73 8,77 16,09 23,44 26,16 26,16 18 Play
Strachoňovice 4,86 8,99 13,84 22,55 27,02 27,02 19 Play
Rácov 4,71 9,90 20,07 27,46 27,83 27,83 20 Play
Nový Rychnov 6,90 12,22 18,57 25,93 27,89 27,89 21 Play
Brtnice 4,33 9,65 29,53 36,81 35,62 36,81 22 Play
Bezděčín 4,68 10,29 17,22 32,11 43,14 43,14 23 Play
Mysletice 5,57 10,08 15,57 N 21,36 N 24 Play
Ženy
Zajíčkov 5,53 10,45 13,76 19,15 19,00 19,15 1 Play
Nová Říše 5,17 10,26 14,56 20,08 19,99 20,08 2 Play
Nová Ves 6,42 11,23 15,56 21,92 22,06 22,06 3 Play
Strachoňovice 5,80 12,59 16,35 20,99 22,21 22,21 4 Play
Bezděčín 5,47 10,36 15,15 22,68 22,52 22,68 5 Play
Dolní Cerekev 4,90 9,75 12,58 26,61 21,55 26,61 6 Play
Batelov 5,32 10,56 14,55 28,05 22,81 28,05 7 Play
Výsledková listina ke stažení zde.




Výsledková listina Noční soutěže v Batelově 5.7.2014

Mezičasy koše, vody a rozdělovače jsou pouze orientační.
Tým Koš Voda Rozděl.LT PT Čas pořadí Video
Muži
Dolní Smrčné 4,40 9,27 15,51 18,18 18,73 18,73 1 Play
Kamenice n. L. 4,13 9,57 14,23 18,20 20,17 20,17 2 Play
Kamenice 4,56 8,87 14,59 20,45 20,23 20,45 3 Play
Žirovnice A 4,76 9,53 15,18 20,09 21,16 21,16 4 Play
Strachoňovice 4,28 9,85 16,26 21,73 21,51 21,73 5 Play
Radkov 4,24 10,27 15,15 19,56 21,80 21,80 6 Play
Suchá 4,71 10,17 16,43 21,51 22,80 22,80 7 Play
Čenkov 4,30 10,91 18,31 24,19 24,79 24,79 8 Play
D. Cerekev A 4,56 10,13 16,32 24,30 24,87 24,87 9 Play
Batelov A 4,44 7,92 14,06 25,59 23,80 25,59 10 Play
N. Ves 4,14 8,90 13,66 26,24 19,60 26,24 11 Play
Bezděčín 5,30 12,18 17,97 25,65 26,83 26,83 12 Play
Rohovka 4,19 9,83 18,78 27,41 25,82 27,41 13 Play
Batelov B 4,52 8,36 14,25 20,88 28,24 28,24 14 Play
Stonařov 5,21 13,78 20,53 28,40 27,92 28,40 15 Play
P. Dubenky 4,59 20,88 26,07 29,84 30,08 30,08 16 Play
Lovětín 4,32 9,38 17,96 35,86 35,89 35,89 17 Play
18
Drunče 4,22 8,98 13,93 37,58 32,82 37,58 19 Play
Slavoňice 6,50 13,23 21,31 27,14 39,68 39,68 20 Play
Žirovnice B 5,45 10,23 15,97 41,25 21,50 41,25 21 Play
Nový Rychnov 4,35 10,37 51,15 63,17 63,50 63,50 22 Play
Bílý Kámen 4,72 8,75 14,24 N 19,70 N 23 Play
Kaliště 4,60 8,26 N N N N 23 Play
Krahulčí 5,05 8,58 15,13 19,60 21,17 N 23 Play
Rácov 4,97 12,38 18,98 28,02 28,14 N 23 Play
Šimanov 4,60 9,15 14,12 N N N 23 Play
Zajíčkov 4,67 10,27 17,46 N N N 23 Play
Ženy
Zajíčkov 4,40 10,36 14,11 18,61 19,17 19,17 1 Play
Nová Ves 5,98 11,36 17,50 20,41 21,22 21,22 2 Play
Kamenice n. L. 5,20 11,06 16,84 22,31 22,55 22,55 3 Play
Bezděčín 4,88 10,44 17,05 22,44 23,78 23,78 4 Play
D. Cerekev 5,77 11,51 15,82 21,68 33,36 33,36 5 Play
Strachoňovice 4,83 9,18 N N N N 6 Play
Batelov 5,10 12,58 N N N N 6 Play
Výsledková listina MUŽI ke stažení zde.
Výsledková listina ŽENY ke stažení zde.


Výsledková listina Noční soutěže v Batelově 6.7.2013

Tým Čas Pořadí
Muži
Bohdalín 19,20 1
Dolní Smrčné 20,48 2
Batelov 20,95 3
Nová Ves 22,24 4
Panské Dubenky 23,99 5
Dolní Cerekev 24,16 6
Kaliště 25,30 7
Pochva 26,77 8
Rácov 27,51 9
Nový Rychnov 30,36 10
Batelov B 31,37 11
Milíčov 31,42 12
Lovětín 32,40 13
Bezděčín 33,02 14
Kamenice nad Lipou 38,95 15
Kamenice 51,14 16
Žirovnice NP 17
Střížov NP 17
Dušejov NP 17
Třeštice NP 17
Chválkov NP 17
Stonařov NP 17
Krahulčí NP 17
Ženy
Nová Ves 21,68 1
Boršov 25,11 2
Kamenice nad Lipou 30,17 3
Horní Dubenky 30,53 4
Bezděčín NP 5
Výsledková listina ke stažení zde.

Výsledková listina Noční soutěže v Batelově 7.7.2012

Mezičasy na koši a rozdělovači jsou pouze orientační.
Tým Koš Rozdělovač LT PT Čas pořadí
Muži
Krasonice 4,94 15,78 19,77 20,19 20,19 1
Panské Dubenky 6,47 17,32 22,07 23,14 23,14 2
Batelov A 6,63 17,19 23,26 23,02 23,26 3
Krahulčí 6,51 17,66 23,61 23,79 23,79 4
Kamenice 6,11 17,45 23,07 23,92 23,92 5
Stonařov 5,31 17,98 25,04 24,37 25,04 6
Rácov 5,47 19,43 26,55 27,59 27,59 7
Třeštice 6,48 20,45 30,00 29,39 30,00 8
Batelov B 7,27 18,5 26,73 32,59 32,59 9
Řídelov 6,24 22,23 32,76 30,92 32,76 10
Rohozná 13,84 27,59 40,70 36,17 40,70 11
Batelov C 5,01 44,92 45,47 45,47 12
Lovětín 6,39 42,65 53,09 53,09 53,09 13
Kaliště N 14
Nová Ves N 14
Pavlov N 14
Radkov N 14
Ženy
Nová Ves 26,07 1
Lovětín 28,39 2
Třeštice 30,88 3



9.7.2011

Mezičasy jsou pouze orientační.
Tým Koš Voda LT PT Čas pořadí
Muži
Lhotky Sport 4,30 8,53 18,54 18,84 18,84 1
Kamenice nad Lipou 4,79 9,29 20,38 19,16 20,38 2
Radkov 5,85 10,36 21,30 21,12 21,30 3
Nová Říše 4,50 9,13 21,13 21,68 21,68 4
Pavlov 4,26 9,90 22,01 21,95 22,01 5
Batelov 21,59 22,08 22,08 6
Suchá 4,95 9,45 24,45 24,87 24,87 7
Rácov 5,68 12,07 26,70 27,43 27,43 8
Věžnice 6,77 12,46 27,86 26,35 27,86 9
Batelov B 9,30 13,69 27,84 28,33 28,33 10
Jihlávka 6,74 18,13 32,29 32,41 32,41 11
Stonařov 13,26 18,84 32,47 32,53 32,53 12
Třeštice 8,46 14,43 31,21 32,56 32,56 13
Lovětín 8,48 13,24 32,67 32,79 32,79 14
Bohdalín N N N N N 15
Kaliště N N N N N 15
Nová Ves N N N N N 15
Ženy
Kamenice 5,70 13,12 20,99 20,93 20,99 1
Nová Ves 6,16 10,53 36,96 24,43 36,96 2
Třeštice 5,66 11,88 34,03 41,44 41,44 3



elita.czNaši sponzořiglass dekor
pozary.cz trestsko.net firesport.cz wetland.cz schrapnel.cz bison.cz